Wednesday, May 20, 2009

Mojito


Järjekordne klassikaline kokteil minu jaoks


1/3 klaasi valget rummi (kui tahad kangemat, siis lisa rummi rohkem)
umbes 3 oksa värsket münti
1/2 laimi mahl
2 sl suhkrut (või suhkrusiirupit)
soodavett või sprite
rohkelt purustatud jääd

Võta kõrge klaas. Lõika laim sektoriteks ja sealt pigista välja mahl jätte laimi koored alles. Pane klaasi mündilehed, suhkrut ja laimimahl. Tambi segu katki, et mündist eralduks maitse. Täida klaas purustatud jääga,laimi koortega ja lisa rumm. Täida klaas soodaveega või sprite'ga. Sega Mojito ettevaatlikult läbi, kaunistuseks laimiviil.


Pildil on klaasis nagu jäämägi kuna Marko toodud purustatud jää külmus kokku ja ma ei suutnud ta katki teha ja seega panin suure tükiga. Purustatud jääga on vaatepilt ilusam :)

1 comment:

Aivilii said...

Juhuu, parim jook maailmas :)