Käisin turul ja sain igasuguseid huvitavaid rohelisi taimeid ja hakkasin kohe katsetustega pihta. Pühapäeva lõunaks tegin esimest korda hapuoblikasuppi. Minu jaoks oli supp juba tuntud lapsepõlvest aga Marko proovis seda esimest korda ja talle meeldis väga.
Vaja läheb:
1,5 l lihapuljongit
1 suur kartul või 2 väikest
1 porgand
1 sibul (kasutasin punast kuna muud ei olnud)
umbes 100 g hapuoblikaid
punt spinatit
iga sööja kohta 1 keedetud muna
hapukoort.
Valmistamine:
Valmista lihapuljong ning lisa kartulikuubikud. Hauta hakitud sibul ja riivitud porgand võis ning lisa segu supile.
Pese ja nõruta hapuoblikaid ja spinatit. Haki.
Kui köögiviljad on valmis lülita pliit välja, lisa hapuoblikad ja spinat ning lase kuumal pliid kaanega kaetult seista mõni minut.
Serveeri keedetud munasektorite või riivitud munaga ja hapukoorega.
No comments:
Post a Comment