See aasta (2007) olen ma kuidagi eriti tubli. Tegin ise ketšupit ja nüüd siis võtsin ka letšo tegemise ette.
Kogu letšo juures on minu jaoks kõige parem see, et kõik tooted on pärit Eestist, lisaks minu teadaolevalt allikalt ja 100% mahedad.
Koguseid on minul raske kirja panna aga silma järgi oli sibulaid 2 korda vähem kui tomateid. Seega oli vahekord 1:2.
Koostisosad
tomateid
sibulaid
küüslauku
umbes sama palju paprikat kui oli sibulaid
natuke äädikat (umbes 1-2 spl)
soola
pipart
õli
Valmistamine
Hakkida köögiviljad kuubikuteks.
Hautada sibulad õlis umbes 10 minutit keskmisel kuumusel
Lisada tomatid. Hautada umbes 10 minutit
Lisada paprikad. Hautada umbes 15 - 20 minutit
Lisada äädikas, sool ja pipar
Steriliseerida purgid ning lisada letšo purkidesse
Kogu letšo juures on minu jaoks kõige parem see, et kõik tooted on pärit Eestist, lisaks minu teadaolevalt allikalt ja 100% mahedad.
Koguseid on minul raske kirja panna aga silma järgi oli sibulaid 2 korda vähem kui tomateid. Seega oli vahekord 1:2.
Koostisosad
tomateid
sibulaid
küüslauku
umbes sama palju paprikat kui oli sibulaid
natuke äädikat (umbes 1-2 spl)
soola
pipart
õli
Valmistamine
Hakkida köögiviljad kuubikuteks.
Hautada sibulad õlis umbes 10 minutit keskmisel kuumusel
Lisada tomatid. Hautada umbes 10 minutit
Lisada paprikad. Hautada umbes 15 - 20 minutit
Lisada äädikas, sool ja pipar
Steriliseerida purgid ning lisada letšo purkidesse
No comments:
Post a Comment