Sunday, August 9, 2009

Letšo


See aasta (2007) olen ma kuidagi eriti tubli. Tegin ise ketšupit ja nüüd siis võtsin ka letšo tegemise ette.

Kogu letšo juures on minu jaoks kõige parem see, et kõik tooted on pärit Eestist, lisaks minu teadaolevalt allikalt ja 100% mahedad.

Koguseid on minul raske kirja panna aga silma järgi oli sibulaid 2 korda vähem kui tomateid. Seega oli vahekord 1:2.

Koostisosad
tomateid
sibulaid
küüslauku
umbes sama palju paprikat kui oli sibulaid
natuke äädikat (umbes 1-2 spl)
soola
pipart
õli

Valmistamine

Hakkida köögiviljad kuubikuteks.

Hautada sibulad õlis umbes 10 minutit keskmisel kuumusel

Lisada tomatid. Hautada umbes 10 minutit

Lisada paprikad. Hautada umbes 15 - 20 minutit

Lisada äädikas, sool ja pipar

Steriliseerida purgid ning lisada letšo purkidesse

No comments: